Yaranaika
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kraina Yaranaika
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Yaranaika Time™ #1
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 4:20 pm by Unmeisama
Wydarzenia minionych lat, ktôre wstrząsnęły Yaranaiką! ®

Czas upływa a Międzynarodowy Turniej dla początkujących magów zbliża się wielkimi krokami!
Ograniczeniem dla uczestników jest posiadanie rangi D, bądź E!
Będzie się odbywał na jednej z Neutralnych Wysp, niedaleko wyspy, na której urzęduje Rada Magiczna. Podobno ma to "wspierać początkujących magów"! …

Comments: 0
Latest topics
» Stara chata
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 02, 2016 10:38 pm by Fanny

» Siedziba gildii Hotaru No Hikari- główna hala
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 11:35 am by Unmeisama

» Centralne Rozdroża Kreuz
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimePon Lis 30, 2015 1:12 am by Koneko

» Gęsty Las w Górach
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 10:09 am by Dejsza

» Skarbiec
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:00 pm by Dejsza

» Park Asendar
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 4:37 pm by Asuka

» Sklep Sklep
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 1:32 am by Giseigo

» Tablica z misjami
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 12:54 am by Asuka

» Archiwum misji
Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:24 pm by Unmeisama


 

 Gęsty Las w Górach

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 12:10 am

Zapominając, że jest ranna, podbiegła do Nanako wykrzykując: AAAAAh! Wilczek! Te uszka i ogon! Daj łapę daj łapę!
Fanny widząc pso-podobne istnienia, zapomina się i całkowicie dając się pochłonąć zachwytem nad tymi stworzeniami. Próbowała się na nią rzucić i uściskać. Lecz ledwo prawą rękę tylko w jej stronę wyciągnęła, bo lewą ma złamaną.
Powrót do góry Go down
Nanako

Nanako


Liczba postów : 25
Join date : 28/06/2015
Skąd : Stąd:P

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Nanako, Biały wilk
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 12:18 am

Nanako wyciągnęła sztylet w jej kierunku:
-Nie dotykaj mnie zoofilko jedna. Lepiej powiedz co tu się dzieje i co ci się stało i kto to zrobił?-spojrzała na lewą rękę Fanny- I kim są tamci ludzie?
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 12:23 am

Fanny zostając sukcesywnie zraniona w czoło sztyletem, została jeszcze w takim stanie wbitym. Po oprzytomnieniu, wskazała dyskretnie w stronę Giseigo ciągle ukrywając się i opisała sytuację jaka dotychczas zaszła.
.....(po eseju)...i tak oto właśnie teraz chcemy wrócić cali z Heńkiem. Pomożesz nam? Podzielimy się oczywiście nagrodą Spytała Zielonowłosa dziewczyna Nanako.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 12:37 am

Giseigo z tego wszystkiego się wkurw.... zdenerwowała się bardzo! Niewiele myśląc rzuciła się na zdezorientowanego po upadku z drzewa Akinatora, który macał sobie obolały tyłek. Z dzikim wrzaskiem wkurw... zdenerwowania powaliła go na ziemię przygniatając ciężarem swojego ciała, wyrwała z woreczka Srebrnik i siłą wpakowała trujący kwiat do ust maga.
- ŻRYJ TO!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Nanako

Nanako


Liczba postów : 25
Join date : 28/06/2015
Skąd : Stąd:P

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Nanako, Biały wilk
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 1:57 am

Nanako: Spojrzała na Giseigo, po czym zwróciła się bez dłuższego namysłu do Fanny:
-Dobrze pomogę. No i przynajmniej potrenuję też na tej misji. - wyciąga z jej głowy swój sztylet i go schowała, po czym na jej czoło przykleiła plaster następnie podbiegła do Gisiego i szybko oznajmiła jej, że jest sojusznikiem.
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 7:30 pm

Zdezorientowany Akinator nagle zorientował się, że ma w ustach rękę Giseigo i jakiś kwiatek. Zaczął wierzgać się i wrzeszczeć. Niechcący połknął skrawek rośliny, ale dużo większą część po prostu wypluł. Wstał i chciał rzucić się na dziewczynę, ale coś go zatrzymało... nie czuł się najlepiej, mimo, że to był tylko skrawek trującego Srebrnika. Oparł się o drzewo i zaczął rzygać.

W tej chwili wyleciał zza krzaków Shin, a za nim powoli biegła Dei.
-Ho... własnie poziom mojej many dosięgnął zera. O, widzę, że u was była niezła impreza...- spojrzał na rzygającego Akinatora. A potem zwrócił wzrok na Nanako.
-O, a to kto?

(misja zakończyła się powodzeniem. Fanny, Giseigo, Shin- wszyscy po 11PD; Dei +8PD; Nanako, przykro mi, ale nie zdążyłaś nic zrobić XD ale nawet za zawiadomienie Mistrza o tym o co prosił (czyli chociaż info o Foe, coś tam skapnie Smile )
(i oczywiście po powrocie będzie można się podzielić 2000 ikami, jeśli Heniu trafi bezpiecznie do domku)
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 7:42 pm

Fanny nawet nie zdążyła się dowiedzieć, jak poszło, bo chwile po odejściu Nanako zemdlała (znow...)
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 8:14 pm

Giseigo westchnela z ulgi.
- To teraz odprowadzic Henka. Gdzie on w ogole jest? No i przydaloby sie cos zrobic z tym tu - wskazala niedbale na rzygajacego maga - i z tamtym tam - pokazala w strone krzakow, gdzie przywiazany do drzewa tkwil jeden z wojownikow.
Powrót do góry Go down
Nanako

Nanako


Liczba postów : 25
Join date : 28/06/2015
Skąd : Stąd:P

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Nanako, Biały wilk
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 8:32 pm

Nanako:
-Widze, że już po płotkach. Całe szczęście. Wyglądali na strasznych. -Powiedziała Nanako, po czym wyciągnęła rękę do Giseigo- Jestem Nanako. Fanny mi powiedziała o was i kazała was zaprowadzić do Heńka. Szukam też aktualne żeń-szenia oraz informacji na temat Foe...może znacie ją?
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 8:38 pm

-Znamy! Ugh...- Shin złapał się za obolały brzuch- Znasz miejsce pobytu Heńka? A czemu Fanny sama nie...y?- chłopak zobaczył omdlałą dziewczynę i podbiegł do niej, sprawdzając amatorsko tętno i oddech- padła z przemęczenia... Nanako, pomożesz nam zaprowadzić Heńka do jego żony i złoczyńców, którzy przeżyli do straży państwowej? Podzielimy się z tobą nagrodą, choć na tyle osób i tak wyjdzie niewiele, więc może cię to nie zadowalać...
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Nanako

Nanako


Liczba postów : 25
Join date : 28/06/2015
Skąd : Stąd:P

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Nanako, Biały wilk
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 8:58 pm

Nanako: -Pewnie, że wam pomogę. Mogę dostać jak już mniejszą część z nagrody, bo niewiele wam pomogę. Więc idziemy, tylko co z Fanny? Zostawimy ją tu tak?- Po chwili namysłu- po misji powiecie mi gdzie może być ta Foe albo chociaż gdzie ostatnio była? Mistrz się o nią martwi i chciałby wiedzieć co się z nią dzieje.
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 9:37 pm

-Ja ją wezmę- wziął lekkie ciało Fanny na ręce- Jak możecie, to weźcie tę dwójkę zbirów, tylko uważajcie na nich, i chodźmy- Shin ponownie zmrużył oczy na ból brzucha- A Foe, nie ma co się o nią martwić, prawdopodobnie kręci się gdzieś po targu w Chibie i szuka wstążeczek, jest zupełnie bezpieczna. A o żeń-szeniu nic mi nie wiadomo.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 10:37 pm

- Żeń-szeń... taaa... - Giseigo zapatrzyła się w próżnię, wspominając. - Poszłam z Foe po kwiat żeń-szenia... chyba do jakiejś misji potrzebowała... dla mistrza czy kogoś tam... Jednak przez pewne okoliczności nam się nie powiodło, za to wylądowałyśmy we trójkę z Shinem w Chibanie. A potem nam zniknęła gdzieś w tłumie na targu... Ech, to tak pokrótce... dużo by można opowiadać... normalnie to mogłabym zaprosić was do domu na napar własnej roboty i byśmy pogawędzili, ale - zerknęła na maga, który siedział związany i na wojownika, który został odwiązany od drzewa i teraz leżał również związany na ziemi - nie mamy teraz na to czasu. Może kiedy indziej.
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:16 pm

-W każdym razie ja chętnie kiedyś do ciebie wpadnę! Może, kiedyś po treningu się umówimy wszyscy razem na jakiś piknik.- uśmiechnął się Shin- Ale...- jego twarz posmutniała- dziś zawiodłem... miałem za cel zatrzymać obu oprychów i nie dałem rady, przez co Fanny i Dei miały trudniejsze zadanie- spojrzał na śpiącą, poturbowaną dziewczynę na rękach- i przeze mnie Fanny tak skończyła... dzielna dziewczyna. Jednak ja nie mogę narażać przyjaciół na niebezpieczeństwo, przepraszam was za dzisiaj. Chodźmy.- przez resztę drogi Shin zaczem tylko uśmiechał się smutno.

Cała drużyna ruszyła wgłąb Erebonii.
Shin Giseigo Fanny Nanako Dei dostali 2000 ików za doprowadzenie Henia do jego żony, kobieta była bardzo szczęśliwa i zalewała się łzami, tuląc męża. Wyliczając na łebka każdy dostał po 400 ików. Następnie zaprowadzili maga i jego poddanego do straży, z czego otrzymali kolejne 2000 ików w wyniku czego OSTATECZNIE każdy dostał po 800 ików.

(proszę pamiętać o uzupełnieniu PD i ików, oraz innych rzeczy, strat, zysków jakichś przedmiotów do banku, teraz każdy jest wolny i w sumie ma swobodę dalszych działań, przyjmijmy, że wszyscy wtedy poszli razem do Asendar, każdy odpoczywał i spędzał czas wolny jak chciał, w wyniku czego sobie odpoczęli i się zregenerowali, jeśli ktoś uznał, że osiągnął duże obrażenia, może nadal czuć lekkie zmęczenie, ale poważniejszych ran nie ma, ewentualnie blizny Wink )

EDIT: Nanako może sobie dodać 1PD za to, że uzyskała informację o Foe i przekazała je mistrzowi, oczywiście też ma swobodę działania teraz Smile
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:05 pm

Zadarła głowę i spojrzała pytająco na innych.
- Uhm, co ja mam zrobić z tymi... ikami?
Co jak co, ale nie miała jak ich przechować. W końcu nie była ,,ludziem" jak oni.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeSob Lis 28, 2015 2:15 pm

Giseigo spojrzala na Dejsze.
- Racja. Jest to pewien kłopot. Hmm... Chcesz sie do mnie przylaczyc? Milo byloby miec takiego towarzysza - puscila oczko. - Poza tym trzeba wykurowac do konca twoje skrzydla. A propo! Czas zdjac bandaze. Pozwolisz?
Powrót do góry Go down
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 10:09 am

Zawahała się nieco i po chwili pokiwała łbem, siadając na ziemi. Odwróciła nieco głowę, ale nadal patrzyła dość uważnie na Giseigo.
- Towarzysz? Mogę być z tobą?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gęsty Las w Górach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gęsty Las w Górach   Gęsty Las w Górach - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gęsty Las w Górach
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaranaika :: Erebonia :: Góry Shinyamamori-
Skocz do: