Yaranaika
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kraina Yaranaika
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Yaranaika Time™ #1
Tablica z misjami Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 4:20 pm by Unmeisama
Wydarzenia minionych lat, ktôre wstrząsnęły Yaranaiką! ®

Czas upływa a Międzynarodowy Turniej dla początkujących magów zbliża się wielkimi krokami!
Ograniczeniem dla uczestników jest posiadanie rangi D, bądź E!
Będzie się odbywał na jednej z Neutralnych Wysp, niedaleko wyspy, na której urzęduje Rada Magiczna. Podobno ma to "wspierać początkujących magów"! …

Comments: 0
Latest topics
» Stara chata
Tablica z misjami Icon_minitimeSob Sty 02, 2016 10:38 pm by Fanny

» Siedziba gildii Hotaru No Hikari- główna hala
Tablica z misjami Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 11:35 am by Unmeisama

» Centralne Rozdroża Kreuz
Tablica z misjami Icon_minitimePon Lis 30, 2015 1:12 am by Koneko

» Gęsty Las w Górach
Tablica z misjami Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 10:09 am by Dejsza

» Skarbiec
Tablica z misjami Icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:00 pm by Dejsza

» Park Asendar
Tablica z misjami Icon_minitimePią Lis 27, 2015 4:37 pm by Asuka

» Sklep Sklep
Tablica z misjami Icon_minitimePią Lis 27, 2015 1:32 am by Giseigo

» Tablica z misjami
Tablica z misjami Icon_minitimePią Lis 27, 2015 12:54 am by Asuka

» Archiwum misji
Tablica z misjami Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:24 pm by Unmeisama


 

 Tablica z misjami

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 2:05 pm

Możecie tu podejmować się misji, zgłaszacie kto z kim (możecie w pojedynkę, a możecie z Nakama, tylko trzeba będzie się nagrodą podzielić!) i tytuł misji.w trakcie wykonywania- można takową wziąć, ale ma się mniejsze szanse, bo inna drużyna już w takcie,a poza tym trzeba byłoby z nią konkurować, ogólnie niemile widziane działanie w świecie magów.

Tablica z misjami.

Tytuł: Fast food
Klasa: C-B
Opis: Wiem, że proszę o wiele. Jestem kucharzem i... nie mogę się rozwijać robiąc wiecznie to samo. Dlatego też chciałbym was prosić drodzy magowie, abyście złowili dla mnie pewne zwierzę, żyjące na... Północnych Pustkowiach, ale bardzo blisko granicy! Żyje ich tu bardzo mało, ale nikt nie śmie zapuszczać się głębiej. Chodzi mi o Grofty. Są to pół-magiczne stworzenia, z bardzo ostrymi pazurami. Są niesłychanie szybkie, dlatego nikt nie może ich złapać, a na pustkowiach nie ma się gdzie zaczaić. Jedynie ktoś bardzo szybki, albo znający inny sposób jest w stanie tego dokonać. To znaczy... był taki jeden kiedyś, ale Groft go rozerwał na strzępy, biedak zupełnie zapomniał o defensywie. Przynieś mi to upolowane zwierzę a hojnie cię wynagrodzę! Bonżur, mąszeri
Nagroda: 6000 ików, 10-20 PD

Tytuł: Podwodny Romans
Klasa: D-C
Opis: Ja... ja... ja nie umiem pływać! Ale moja dziewczyna marzy o pewnej muszelce, która występuje jedynie w rafach koralowych, przy wyspie Chitza, należącej do Wysp Neutralnych. Znajdują się one głęboko na dnie... Jest to wyspa typowo turystyczna, do opalania się i spędzania miło czasu (dla bogaczy, pff). Raczej nie jest tam niebezpiecznie, ale nie wiem co czyha pod wodą, więc proszę, zdobądźcie dla mnie muszlę chitza ula, piękną, pobłyskującą na fioletowo, niebiesko i granatowo, podłużną muszlę.
Nagroda: 3000 ików, 4-10 PD

Tytuł: Tajemnicze Komnaty
Klasa: S - SS+
Opis: Chcę jednego. Chcę skarbu i wiedzy na temat tego, co kryją Tajemnicze Komnaty. Temu komu się uda, wynagrodzę to sowicie i oczywiście zdobędzie wielkie uznanie na świecie, tak... mam wtyki.
Nagroda: 90.000 ików 20-100 PD

Tytuł: Podróż "życia"
Klasa: C
Opis: Mam delegację, z Erebonii do Baria Haato. Zależy mi na grupie co najmniej trzech magów, którzy eskortują mnie- tzn. będą dbać o moje bezpieczeństwo podczas podróży morskiej. Nie stać mnie na statki merkuriańskie (jeszcze...) Panenka La Fiu
Nagroda: 5000 ików, 10-15PD


Tytuł: Chaos Trio
Klasa: SS
Opis: Rada Magiczna i Magiczna Policja wyznaczyły nagrodę za pojmanie, żywych, lub martwych, członków Chaos Trio.
Nagroda: 50,000 kików za członka, około 20-30 PD Za członka


Tytuł: Banda rozbójników
Klasa: C
Opis: Pani Prezydent wyznaczyła nagrodę za doszczętne rozbicie i w najlepszym wypadku pojmanie rzezimieszków stacjonujących w obozie niedaleko wioski Nordes, leżącej na granicy Erebonii i Merkurii. Plądrują, gwałcą i napadają na wozy handlowe na szlaku biegnącym z Merkurii. Ich liczbę szacuje się na 10 wojowników. Podobno dowodzi nimi mag.
Nagroda: około 10 PD, 8000 ików, Zbroja Durian (wykonana w Merkurii, może nie stanowi mocnej ochrony fizycznej, ale chroni o 25% przed każdym z czterech żywiołów)

Tytuł: Biznes na skraju morskiego śluzu
Klasa: D
Opis: Błagam! Wytępcie te przeklęte szkodniki!! Jestem właścicielem restauracji na wyspie Golbow. Wszystko szło dobrze, dopóki ni stąd ni z owąd z wody wylazły te przebrzydłe, oślizgłe bestyje i zaczęły napadać na moich bogatych klientów! Jak ktoś zachce odszkodowania będę zruujnowany! Romuald Belfryc
Nagroda: 4-6 PD, 7000 ików, przepis na duszoną jaszczurkę morską


Tytuł: błyskotka
Klasa: D
Opis: Witam. Jestem szlachcianką mieszkającą w Trotz. Moja cholerna sąsiadka weszła w posiadanie pięknego brylantu. Dostała go od Klausa, ale zdecydowanie mnie on się należy!! Zdobądź go dla mnie! Salomea X
W trakcie
Nagroda: 4-6 PD, 10,000 ików


Tytuł: Pięść miłości
Klasa: E
Opis: grrr! Bernard z Asengard odbił mi laskę! Jest tylko jeden sposób, aby to rozegrać! Pobić go! Oczywiście... ja tego nie zrobię. Nie umiem się bić i nie chcę mieć zatarczków ze strażą miejską, ale Ty... może zrobiłbyś to imię miłości? Po cichu i boleśnie?
Nagroda: 1-4 PD, 1000 ików


Tytuł: Cena sztuki
Klasa: E-D-C
Opis: Dojdzie do tego i już! No bo ten... planuję zrobić wernisaż. Wystawę moich cennych obrazów. Jednak jestem przekonany, że mój zazdrosny brat będzie starał się zasabotować to wydarzenie! Nie wiem co planuje zrobić. Zniszczyć, czy ukraść i sprzedać drogo moje obrazy. Żądam tylko, żeby do niczego z tych rzeczy nie doszło, pomocy! Romuald z Asendar
Nagroda: 1-10 PD, 10,000 ików


Ostatnio zmieniony przez Unmeisama dnia Czw Lis 26, 2015 11:54 pm, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Foeilgwearh Nrthei

Foeilgwearh Nrthei


Liczba postów : 86
Join date : 22/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Foe
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimeNie Lip 05, 2015 2:51 pm

Foe od razu po wyjściu ze sklepu udała się tutaj. To będzie jej pierwsza prawdziwa misja, nie jakiśtam test. I tym razem nikt jej nie pomoże. Dokładnie przeczytała każde z ogłoszeń po czym sama do siebie podsumowała:
- Dwie misje na mój poziom. Jedna raczej dla zbira niż maga porządnej gildii. Druga.. znowu w tym lesie? No cóż, chyba nie mam wyboru..
Zerwała kartkę z misją "Leśny srat" i odeszła w kierunku parku.
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimeSro Lip 08, 2015 6:18 pm

-"Leśny srat"..w trakcie, hmm.. "pięść miłość"... niech dalej do tego kretyna nie wraca. Pozostaje więc "błyskotka"
Powiedziała do siebie Fanny, po czym udała się na misję

z/t na misje
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimePią Paź 23, 2015 7:05 pm

Błyskotka okazała się niepowodzeniem. Urząd wrejestorwał na nowo jako aktualne pa
Powrót do góry Go down
Dragon5fly

Dragon5fly


Liczba postów : 13
Join date : 19/11/2015
Age : 29

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimePią Lis 20, 2015 6:58 pm

Belethor przybył pod tablicę ogłoszeń. Był w miarę luźno owinięty swoim wędrownym płaszczem, jednak na tyle ciasno, by nie dało się dostrzec w co jest ubrany pod nim. Kaptur miał opuszczony a zmierzwiona fryzura była targana przez lekki wiatr. Spod płaszcza, tuż nad ramieniem wystawała rękojeść jego miecza. Wędrowiec spojrzał na tablicę w milczeniu.

Po krótkiej chwili zerwał ogłoszenie
Kod:
Tytuł: Biznes na skraju morskiego śluzu
Klasa: D
Opis: Błagam! Wytępcie te przeklęte szkodniki!! Jestem właścicielem restauracji na wyspie Golbow. Wszystko szło dobrze, dopóki ni stąd ni z owąd z wody wylazły te przebrzydłe, oślizgłe bestyje i zaczęły napadać na moich bogatych klientów! Jak ktoś zachce odszkodowania będę zruujnowany! Romuald Belfryc
Nagroda: 4-6 PD, 7000 ików, przepis na duszoną jaszczurkę morską
I ruszył w poszukiwaniu wspomnianej restauracji.
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:30 pm

Shin wbiegł do urzędu i nie przestawał biec w miejscu.
-Eh, eh, poproszę misję Wieczne kajdany na mnie, Giseigo, Fanny i Deiś.- spojrzał za okno i zobaczył wszystkich, biegnących w miejscu i wyczekujących na niego.
-Do widzenia.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Asuka

Asuka


Liczba postów : 34
Join date : 25/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Asuka
wygląd:

Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitimePią Lis 27, 2015 12:54 am

Asuka przyglądała się ogłoszeniom, gdy zauważyła zlecenie "Cena sztuki". Sama nie miałabym szans, ale z Baluu może się udać, nagroda jest dość wysoka, powinno to pozwolić mi na w miarę normalne życie - pomyślała i zerwała kartkę po czym wyszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tablica z misjami Empty
PisanieTemat: Re: Tablica z misjami   Tablica z misjami Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tablica z misjami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaranaika :: Formalności :: O świecie Yaranaika-
Skocz do: