Yaranaika
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kraina Yaranaika
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Yaranaika Time™ #1
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 4:20 pm by Unmeisama
Wydarzenia minionych lat, ktôre wstrząsnęły Yaranaiką! ®

Czas upływa a Międzynarodowy Turniej dla początkujących magów zbliża się wielkimi krokami!
Ograniczeniem dla uczestników jest posiadanie rangi D, bądź E!
Będzie się odbywał na jednej z Neutralnych Wysp, niedaleko wyspy, na której urzęduje Rada Magiczna. Podobno ma to "wspierać początkujących magów"! …

Comments: 0
Latest topics
» Stara chata
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 02, 2016 10:38 pm by Fanny

» Siedziba gildii Hotaru No Hikari- główna hala
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 11:35 am by Unmeisama

» Centralne Rozdroża Kreuz
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePon Lis 30, 2015 1:12 am by Koneko

» Gęsty Las w Górach
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 10:09 am by Dejsza

» Skarbiec
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:00 pm by Dejsza

» Park Asendar
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 4:37 pm by Asuka

» Sklep Sklep
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 1:32 am by Giseigo

» Tablica z misjami
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 27, 2015 12:54 am by Asuka

» Archiwum misji
Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:24 pm by Unmeisama


 

 Obrzeża Chibany

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 20, 2015 9:20 pm

(jakiś narrator by się przydał, co myślicie? XD bo tu normalnie tyle dialogu już xD)
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 20, 2015 9:32 pm

Fanny przekrzywiła głowę i przyglądała się opatrującej smoka Giseigo. - Dobra w tym jesteś. Masz bardzo zręczne palce... Ciekawe czy... Nagle dziobak usłyszał huk, przypominające strzelanie i wystraszony z szoku odleciał w dal rozwiewając bohaterów. (XDDDDDD) Fanny oczywiście upadła niefortunne.
Nosz kurde! Z patyków jestem zrobiona czy co?
Poprzednik huk był słyszany tylko przez dziobaka, który miał dobry słuch. Nagle znowu było słychać strzelaninę, ale tym była słyszalna dla Smoka, Fanny i Giseigo.
Co..co to było?
Powrót do góry Go down
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 20, 2015 9:40 pm

Drgnęła mocno i instynktownie uciekła w najbliższe krzaki. Strzały kojarzyły się jej z przemocą. Zapomniała podziękować, strach wziął nad nią górę.
Instynkt był silniejszy u zwierząt, a ona do takowych się zaliczała, choć należała do kategorii mitycznej.
Znowu mnie zamkną i zranią? Przecież dopiero oni mi nieco pomogli...
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 20, 2015 9:43 pm

(Tak w ogóle to nawet nie wiemy, czy Kamil to zaakceptuje XD a jedziemy z akcją xDDD)
Powrót do góry Go down
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 20, 2015 9:45 pm

(Bo go gdzieś wcięło, ale ciiii ;* )
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimePią Lis 20, 2015 10:00 pm

Giseigo kątem oka widziała szybko uciekającą smoczycę. Rozumiała ją i nie miała jej za złe, że uciekła tak bez pożegnania. Miała wręcz nadzieję, że zdoła uciec bezpiecznie.
- Chyba też powinnyśmy się ukryć - powiedziała do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 12:04 am

Nagle przybiegł Shin.
-Jesteście tu jeszcze? Podobno w mieście był jakiś zamach, straż i Magiczna Policja chyba się już ze sprawcami rozlicza, ale ludzie mówili, że jest ciężko. To najprawdopodobniej członek...- te słowa nie chciały Shinowi przejść przez gardło-... Chaos Trio... to nie miejsce dla nas. Chodźmy wziąć jakąś misję, z dala stąd.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 1:12 am

Fanny aż zamurowało...-cha..chaos t-trio! . Chciała ich pomścić ale jednocześnie wiedziała, że nie przeżyje ich spotkania. Jej umysł wahał się odruhowo między ucieczką a walką , więc nie mogła się ruszyć ani w stronę Trio ani w przeciwnym kierunku żeby uciec.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 8:04 am

Giseigo zbladla. Nie. To za malo powiedziane. Wszystkie kolory ją opuscily, wygladala niemal przezroczyscie. Oczy szeroko otwarte, reka zacisnela sie na rekojesci sztyletu. Stala sparalizowana zloscia, strachem i niezdecydowaniem niezdolna do zrobienia kroku. Jakby miala nogi z olowiu. Glebokimi haustami łapczywie wciagala powietrze. W glowie miala tylko dwa slowa:
Chaos Trio
Powrót do góry Go down
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 11:41 am

Wychyliła łebek zza krzaków i spojrzała nań pytająco. Wyglądali tak, jakby ktoś im zabrał osobowość i kolory z ciała. Przekrzywiła głowę i cicho parsknęła.
- Uhm?
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 11:58 am

Po natłoku myśli w końcu dźgnęła się w rękę, żeby oprzytomnieć.Już opanowana, w stresoe rozejrzała się i ujrzała Giseigo wmurowaną w ziemię. Podeszła do niej i pacneła ją dłońmi w policzka.
- Szybko, uciekajmy! Chwyciła mocno ją za rękę, żeby zaciągnąć Giseigo do...ucieczki.
-No dalej, nie mamy czasu! [Bierz smoka i spadamy! Sam widać, jest zdezorientowwny
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 3:05 pm

Shin po raz pierwszy zgodził się z działaniem Fanny.
-Un. To teraz jedyna opcja. Chodźmy wszyscy w bezpieczne miejsce na misję, stańmy się silniejsi, aby w końcu móc kiedyś podjąć jakieś działania.
Shin podszedł odrobinę do smoka.
-Ty też przecież nie chcesz zostać sama, prawda? Idąc na misję, zarobisz na siebie, to idealny początek życia na wolności.- powiedział i machnął sugestywnie do wszystkich, aby szli razem z nim i Fanny.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 4:39 pm

Giseigo piekł policzek. Biegla dajac sie prowadzic zielonowlosej. Po slowach Shina oprzytomniala i zaczela juz biec z wlasnej woli. Zerknela na dziewczyne:
- Dzieki. W ogole to jestem Giseigo bo sie nie poznalysmy.
Powrót do góry Go down
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 8:18 pm

- Zarobić? Nie jestem... ludziem. - Spojrzała na chłopaka zdezorientowana.
Z tego, co było jej wiadomo, zwierzęta nie potrzebowały kasy. Propozycja owego człeka wydała się być nie na miejscu. Sama też nie mogła zostać, bo nie dałaby rady w dziczy.
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 8:37 pm

Fanny uciekając wraz z resztą ekipy odpowiedziała: Jestem Fanny. Swoja drogą, dokąd zmierzacie?
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 8:43 pm

- Aha, fajnie. A wiesz, lecim do Lidla, podobno mają dziś promocje na dżemy łowicza, tylko złoty 99 za pół słoika. Chcesz z nami? Ja poluje na truskawkowy.



________________________________________________________
A teraz na serio xD

Giseigo kiwnęła głową na znak, że miło jej poznać Fanny.
Dokąd? Sama nie wiem...
- Shin! - krzyknęła do chłopaka - Jakieś pomysły?!
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 8:45 pm

Ooo! Mega, właśnie potrzebuję jakieś żarcie w miarę tanio bo trochę krucho z kasą, wiec pewnie, że idę z wami.
____________________________________
serio

Fajnny spojrzała z przymrużonymi oczami na Shina. - Ten siwiec też idzie?
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:07 pm

-CO TO MA BYĆ?- złapał się za głowę Shin- dobra, nieważne. Nie wiem co to lidl. Skoro nas tak dużo, to możemy wziąć się za misję rangi... C! Co wy na to? W takim razie mielibyśmy do wyboru te trzy... Banda rozbójników, Cena sztuki, oraz Wieczne kajdany. Bardzo mnie kusi pierwsza, lecz nie wyglądamy na bardzo ofensywną grupę, więc moglibyśmy mieć problemy. Tam potrzeba pewnie wielkiej siły. Tak więc... za czym wy jesteście?
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:08 pm

(Takie ignore mnie... XD)
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:14 pm

(Deiś zmniejsz ten obrazek, proszę xD )

- Dla mnie obojętnie, byle nie Cena Sztuki. Jakiś zadufany w sobie artysta od siedmiu boleści i ja mam mu niby pilnować jego gryzmoły? A w życiu!
Powrót do góry Go down
Dejsza

Dejsza


Liczba postów : 37
Join date : 16/11/2015
Age : 27
Skąd : Puszcza Baria Haato

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Deiraera, Deisia
wygląd: Smok

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:20 pm

(Ciut lepiej?)
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:25 pm

Misja... Ostatnio próbowałam działać na własną rękę i szybko dostałam po czterech literach. Mogę wam pomóc w sumie. Na pewno nie pójdę na misję powyżej rangi B, chyba, że wy czujecie sie na tyle wykogzowani, że dacie rade. Fanny spojrzała na smoka którego nieśli ze sobą.
- Myślałam, że kupiliście tego smoka, ale nie wydajecie się ludźmi co by niewolnictwo prowadzili. Co macie zamiar z nim zrobić? Zaadoptować?

(Baner ciut lepiej ale jeszcze z 3x można go zmniejszyć śmiało(
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 9:28 pm

-Haha, to znaczy, że ja i Giseigo zostalibyśmy mami.- roześmiał się Shin a po chwili skapnął się, że przecież nie lubi Fanny- Nieśmieszne..- dodał obrażony na cały świat i samego siebie.
-Ehm, to postanowione! Wyruszamy w góry Shinyamamori, chodźcie, musimy eh, eh... zmienić trochę tor biegu, może po drodze trafimy na jakiś wóz, który nas zabierze, eh... eh...

(chyba wszyscy z/t do https://yaranaika.forumjap.com/t77-gesty-las-w-gorach#743 XD)
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Sponsored content





Obrzeża Chibany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża Chibany   Obrzeża Chibany - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Obrzeża Chibany
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaranaika :: Erebonia :: Chibana-
Skocz do: