Yaranaika
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kraina Yaranaika
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Yaranaika Time™ #1
Króliki i wilki Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 4:20 pm by Unmeisama
Wydarzenia minionych lat, ktôre wstrząsnęły Yaranaiką! ®

Czas upływa a Międzynarodowy Turniej dla początkujących magów zbliża się wielkimi krokami!
Ograniczeniem dla uczestników jest posiadanie rangi D, bądź E!
Będzie się odbywał na jednej z Neutralnych Wysp, niedaleko wyspy, na której urzęduje Rada Magiczna. Podobno ma to "wspierać początkujących magów"! …

Comments: 0
Latest topics
» Stara chata
Króliki i wilki Icon_minitimeSob Sty 02, 2016 10:38 pm by Fanny

» Siedziba gildii Hotaru No Hikari- główna hala
Króliki i wilki Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 11:35 am by Unmeisama

» Centralne Rozdroża Kreuz
Króliki i wilki Icon_minitimePon Lis 30, 2015 1:12 am by Koneko

» Gęsty Las w Górach
Króliki i wilki Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 10:09 am by Dejsza

» Skarbiec
Króliki i wilki Icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:00 pm by Dejsza

» Park Asendar
Króliki i wilki Icon_minitimePią Lis 27, 2015 4:37 pm by Asuka

» Sklep Sklep
Króliki i wilki Icon_minitimePią Lis 27, 2015 1:32 am by Giseigo

» Tablica z misjami
Króliki i wilki Icon_minitimePią Lis 27, 2015 12:54 am by Asuka

» Archiwum misji
Króliki i wilki Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:24 pm by Unmeisama


 

 Króliki i wilki

Go down 
+3
KucGrześ
Fanny
Giseigo
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimePon Cze 22, 2015 5:41 pm

W tym temacie będziemy grać w mini-grę o królikach i wilkach. Zasady są proste...
Jedna osoba losuje kto ma być królikiem a kto wilkiem. Wilków jest mniej. Tylko wilki wiedzą kto jest wilkiem. Codziennie będzie się w tym temacie odbywało głosowanie na to kto ma zginąć bo jest wilkiem. Mozecie sie przekonywac na rozne sposoby hahahhaha xd
Gdy wszystkie wilki zginą, króliki wygrywają. Gdy królików będzie mniej niż wilków, bądź jakiś wilk dotrwa do momentu, gdzie są tylko dwie osoby, to też wilki wygrywają, albo remis, nie wiem. Zasady do negocjacji! Zapraszam!!
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 11:00 am

Nie rozumiem. Jak się odbywa losowanie? I skąd wilki wiedzą, kto jest wilkiem?
To jest tak, że np. ja jako losująca sobie losuję, kto jest kto, a potem do tych, co zostali wilkami piszę priva "jestes wilkiem"? '-'
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:12 pm

Tez szczegoly onegai shimaaaasu
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:15 pm

Dokładnie! I mówisz wilkom, kto inny jeszcze jest wilkiem, żeby mogły razem spółkować. Boze az sie boje, ciekawe kto wygra. Niech Anko wbija i mozemy zaczynac tę gre hahah.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:22 pm

ale kto ma losowac
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:32 pm

Ja bede. W kolejnej rozgrywce ktos inny bedzie, ok?
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:34 pm

ok
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:39 pm

Dlaczego napisałam wiadomość, a jej nie ma?
Napisałam, że chcę losować pierwsza i czy siebie też losuję czy jestem królikiem czy wilkiem czy tylko losuję?
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:45 pm

Hahahahhaha to "ok namy zupelnie taki sam glos jak Fii hahah.
Ama, losujaca osoba nie gra, tylko nadzoruje i organizuje glosowwnia bo jako jedyna jest neutralna osoba, ktora wie wszystko. Mozesz pierwsza. Ale ja chcialem pierwszy, zeby taka gree na probe zrobic, a moze nawet sie uda.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:47 pm

ok, to ja mogę losować... Very Happy (chcę być tą, która wie wszystko i będę się przyglądać, jak się nawzajem zabijacie Smile głodna jestem... chcę kfc...)
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:51 pm

Aaaahahahahah ok, boje sie. Na razie mamy na forum 6 userow. Czyli jeden losowacz i 5 ofiar, jak bedzie jeszcze co najmniej jedna to gramy, wiec namowcie kogos. Wtedy bedzie 2 wilki i 4 króliki.
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 1:01 pm

ej włacha... dobrze, że napisałeś, bo nie spytałam nawet, ile ma być wilków, a ile królików...
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:34 pm

.


Ostatnio zmieniony przez あまや dnia Wto Cze 23, 2015 4:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:35 pm

lubie jesc pierogi


Ostatnio zmieniony przez Surowy Ryż dnia Wto Cze 23, 2015 4:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:39 pm

Dobra, poznajmy się najpierw.
Jestem waszym fatum, kieruję losami waszego życia Smile
Powrót do góry Go down
KucGrześ




Liczba postów : 3
Join date : 23/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:52 pm

Głosuje na koina nanan
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:55 pm

Mrok już zapadał, gdy stary wyga Zając Zajęczak przy wtórze dźwięku rozbijających się o mech kropel deszczu zakradł się do króliczej nory na tajne spotkanie. W środku sześć królików omawiało plan wydobycia marchewek z pól uprawnych. Zając podrapał się po uchu, kiedy nagle coś go tknęło.
- Sześć? - pomyślał. - Ale przecież na spotkaniu miały być cztery króliki! Coś mi tu śmierdzi i nie są to moje pachy...
Rozejrzał się sceptycznie po zebranych w jamie królikach, bacznie przyglądając się każdemu z nich z osobna. Niestety, dwa fałszywe króliki tak dobrze się kamuflowały, że wyglądały jak prawdziwe! Zając odchrząknął i zawołał donośnym głosem:
- Ekhu! Ekhu! Przyjaciele! Zaprawdę powiadam wam! Są wśród nas wrogowie! Wilki w owcz...króliczej skórze!

W ten oto sposób rozpoczęło się polowanie na ukrytego wroga! Intrygi, oszustwo, zdrada, podejrzewanie się nawzajem, nikt nie jest pewny, kto jest kim! Czy króliki wyjdą z tego zwycięsko? A może wilki oszukają wszystkich do samego końca?
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:57 pm

Przystojny krulik z dlugim... wąsem przeciągnął się leniwie.
-Dobra, słuchajcie. Fatum patrzy, fatum wie. Mamy dwu zdrajców wilkowych. Nie popełniajmy pochopnych decyzji! Musimy użyć naszych kruliczych mużdżkuf, aby zabić wilki! Jakie macie pomysły?
Ja uważam, że skoro wilki wiedzą o sobie, to na pewno dwa zagłosują na tego samego krulika i spróbują namówić do tego reszte. Ale mówiąc to, sprawiłem,mże na pewno tego nie zrobią, zeby nie byc podejrzanym, z drugiej strony mowiac, ze tego nie zrobia to to zrobia, bo wlasnie wtedy nienbeda podejrzane... Kurwa... Nie wiem. A wy?
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 4:59 pm

Dobra, to może już od razu powiem, żeby wszyscy głosowali na Koinu. Mam dowody: zaciekle broni pozycji, ama uśmiechnęła się podejrzanie jak już wylosowała. Zobaczcie jak ci daj ze sobą coś knują. Gdyby reszta była winna, to by pewnie coś dopytała itp. Dodam od siebie, że ja nawet do końca nie ogarniam tej gry, więc widać, że na mnie nie ma sensu głosować.
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 5:02 pm

Krulik koinu wgryzł się zamyślony w soczystą marchewkę.
Ty i Grześ od razu chcecie na mnie, krulika glosowac! Jawna zmowa dwu wscieklych wilkow! Kocham te nore, wiec jej bronie! Jak mysli reszta?
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 5:04 pm

Ja już pisałam, żę by na CB głowoać to rozkas krulowej świata poniewarz krolowei zawsze majom racje????///
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 5:13 pm

Powiem tak. Gadalem z nama na fb na privie i powiedziala, ze niemwie czemu ama jej napisala ze ona jest wikkiem i grzes. Czyli wszystko jasne, tak?
A jak uwierzycie jej klamstrwom to usuwam for... Rozwale norke. Bo nie aniose smierci zadnego krulika... Sad
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 5:13 pm

morze nieh reszta sie tesz wypowie rzeby mieć wskazuwki i rzeby nie poparli? ale nitk mnie nie popiera! A tylko ty koinu piszesz, to zna rze innym tak odpowiada rze to ty jestes wilk
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 5:15 pm

Czekam na wypowiedz innych... Na razie na mojej rozowej liscie jest nama i grzes...
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 5:30 pm

Wnoszę o wycofanie swoich wypowiedzi. Koinu i ja udowodniliśmy sb że nie jesteśmy wilkami. Nie mogę powiedzieć jak, bo nie będzie zabawy, ale koinu potwierdzi, że ja nie jestem wilkiem też. A to, że wycofuje swoje słowa, świadczy o tym, że bardzo mocny dowód mam, że to nie on jest wilkiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Króliki i wilki Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki   Króliki i wilki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Króliki i wilki
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Króliki i wilki II

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaranaika :: Inne :: Inne RPG :: Kruliki i wilki-
Skocz do: