Yaranaika
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kraina Yaranaika
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Yaranaika Time™ #1
Króliki i wilki II Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 4:20 pm by Unmeisama
Wydarzenia minionych lat, ktôre wstrząsnęły Yaranaiką! ®

Czas upływa a Międzynarodowy Turniej dla początkujących magów zbliża się wielkimi krokami!
Ograniczeniem dla uczestników jest posiadanie rangi D, bądź E!
Będzie się odbywał na jednej z Neutralnych Wysp, niedaleko wyspy, na której urzęduje Rada Magiczna. Podobno ma to "wspierać początkujących magów"! …

Comments: 0
Latest topics
» Stara chata
Króliki i wilki II Icon_minitimeSob Sty 02, 2016 10:38 pm by Fanny

» Siedziba gildii Hotaru No Hikari- główna hala
Króliki i wilki II Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 11:35 am by Unmeisama

» Centralne Rozdroża Kreuz
Króliki i wilki II Icon_minitimePon Lis 30, 2015 1:12 am by Koneko

» Gęsty Las w Górach
Króliki i wilki II Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 10:09 am by Dejsza

» Skarbiec
Króliki i wilki II Icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:00 pm by Dejsza

» Park Asendar
Króliki i wilki II Icon_minitimePią Lis 27, 2015 4:37 pm by Asuka

» Sklep Sklep
Króliki i wilki II Icon_minitimePią Lis 27, 2015 1:32 am by Giseigo

» Tablica z misjami
Króliki i wilki II Icon_minitimePią Lis 27, 2015 12:54 am by Asuka

» Archiwum misji
Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:24 pm by Unmeisama


 

 Króliki i wilki II

Go down 
+4
Marsmall
Asuka
Giseigo
Fanny
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 4:41 pm

Zasady są podobne, co w poprzedniej grze, jednak zostały wprowadzone  drobne modyfikacje.
Króliki i wilki będą podzielone na grupy. Dana para będzie tylko o sobie wiedzieć. np. Królik A i królik B będą ze sobą współpracować, jednak nie będą wiedzieć o istnieniu innych grup ani tego, kto jest wilkiem. Musicie wspólnymi siłami znaleźć wilka i nie dać po sobie żadnego śladu współpracy publicznie. Z racji, że gra więcej osób, będzie 3 wilki, więc będą w jednej grupie 3-osobowej. Reszta króliczków będzie zaś w parach 2-s-obowych.
Oto wzorzec:
Króliki i wilki II 11cbcs5

Jednak zanim będziecie głosować, każdy z osobna musi tutaj na forum napisać, dlaczego nie jest wilkiem. Po wypisaniu argumentów, i cichych naradach na szepcie, możecie już głosować po spełnieniu powyższych warunków.

Tak więc wysyłam wam losowe pary z losowymi parami na króliki. Pamiętajcie, żeby przemyśleć ruchy i musicie czasem coś poświęcić w celu dobycia informacji itp.

Osoby które grają lista według alfabetu:

Amaya
Anko
Cron
Grześ
Iga
Ika
Koini
Mars
Mip

Podkreślam:

NIE MOŻNA OBCYM POWIEDZIEĆ Z KIM SIĘ JEST W GRUPIE TO POUFNA INFORMACJA! WIECIE TYLKO I WYŁĄCZNIE O OSOBACH  KTÓRE WAM PRZYDZIELIŁAM.
Czas trwanai gry: bez ograniczeń


Ostatnio zmieniony przez Surowy Ryż dnia Czw Cze 25, 2015 5:55 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 4:57 pm

Przeczytajcie prywatne wiadomsoci o tym z kim wspolrpacujecie i ty, czy ejstescie wilkiem, czy krolikiem.
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 5:36 pm

UWAGA Z RACJI, ŻE JEDNA OSOBA NIE CHCE SIE JUZ BAWIC, ROBIE LOSY OD NOWA
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 5:57 pm

WYSLANE GRA START!
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 6:02 pm

Króliczka Amaya wstała i wygładziła fałdki spódniczki.
- Nie będę czekać, bo nie mam po co. Nie mam nic do ukrycia. Jestem króliczką, tak samo, jak króliczką była moja mama, babka, prababka, praprababka, prapraprababka, praprapraprababka i wszystkie inne króliki wzdłuż i wszerz w całej mojej rodzinie. Zaprawdę powiadam wam, gdyby było inaczej, to siedziałabym cicho w kącie i w milczeniu czekała, aż ktoś inny zrobi pierwszy krok i się odezwie. Lecz znając prawdę i wiedząc o swojej niewinności, dlaczego miałabym się ukrywać?! Toć kochani nie my, króliki, się tu kryjemy, lecz zdrajcy wilki!
Powrót do góry Go down
Asuka

Asuka


Liczba postów : 34
Join date : 25/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Asuka
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 6:07 pm

Byt królika trudny jest. Trudny, aczkolwiek fascynujący! No wiecie, codziennie jesz marchewki, ganiasz ze swoimi uszami, ogonkiem, no i te wiecznie nie wyżyte dzieciaki, które chcą cię całymi dniami (a czasem i nocami) miziać. Nie ukrywam, jestem królikiem, nie muszę udawać... A teraz przepraszam, ale kolejna marchewka sama się nie zje ;D
Powrót do góry Go down
Marsmall

Marsmall


Liczba postów : 8
Join date : 22/06/2015
Age : 105
Skąd : z domu - niespodzianka

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 6:33 pm

Wilki som wilkami, a żonkile żonkilami, a ja królik, co się zwie, ostro marchew sobie je.
Ciężki los królika jest, wilk jest głodny, chce nas zjeść, a my co możemy zrobić, jego zęby są zbyt ostre.
Jednak los już jest spisany, płci się nie zmienia, gatunku również. Urodzony królikiem, królikiem zostanie i pokona wilki, bo umrze niechybnie.
Tak więc ciężka walka przede mną, ale wilki zginą, bo taki ich los.
Króliki, łączmy się, bo nas zabiją, tymczasem powracam, trawa, mlecz, marchew, same się nie zjedzą.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 6:57 pm

- No włacha - rzekła kpiąco króliczka Amaya. - Wilki som wilkami, a żonkile som żonkilami, a marny poeta marnym zostanie. I w ogóle czemu tak narzekacie na nasze królicze życie? Tak wam trudno być królikami? A może zaczęliście dopiero niedawno, co? Króliku Cronie i Króliko Madao? Jak to jest z wami? Prawdziwy królik kocha być królikiem i nigdy by nie narzekał, nieważne jak ciężkie by było jego życie!
Powrót do góry Go down
Asuka

Asuka


Liczba postów : 34
Join date : 25/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Asuka
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 7:21 pm

Nie narzekam na moje królicze życie, kórliczko Amaya. Jedynie nieco irytujące jest jak ci ciągną uszy. Aczkolwiek jak rzekłaś, królik kocha być królikiem, a nad to kocha marchewki!
Powrót do góry Go down
Leatteair

Leatteair


Liczba postów : 7
Join date : 23/06/2015
Age : 27

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 7:59 pm

Po pierwsze, nic nie podrobi głębi mojego DNA.
W tym miejscu zaczęła skubać najzieleńsze źdźbła ruszając przy tym noskiem.
Poza tym, odrodziłam się, aby pokonać wilki! Razem damy im radę!
Poniuchała i przekicała w inne miejsce, o zapachu tak kuszącym, że aż uszy zadrżały z uwielbienia dla smaku.
Jestem krulikiem i to kocham. Jestem krulikiem i kocham świeżą korę drzew owocowych!
Powrót do góry Go down
Marsmall

Marsmall


Liczba postów : 8
Join date : 22/06/2015
Age : 105
Skąd : z domu - niespodzianka

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 8:59 pm

Wiesz jak to jest, króliku Amaya, w końcu wilk ma mocne kły. Królicze życie bardzo fajne, lecz strach jest wielki, gdy wilk jest obok.
Ja dalej będę jadł królicze posiłki, w końcu są dobre, te moje marchewki.
Tak więc się trzymaj, króliku Amaya, bo w końcu przed nami jest mega zabawa.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 10:41 pm

A wiecie, co ja Wam powiem? Wilk, który udaje królika to zwykły tchórz! No bo wilk jest wilkiem! Zrobiłby wjazd na chatę, kłapnął zębiskami kilka razy i już po robocie! A tu jakieś zabawy w chowanego. Może nawet jeszcze się nie wypowiedziały? No! - króliczka Amaya złapała się pod boki i zgromiła wzrokiem otoczenie - Króliczki kochane! Czekamy na wasze argumenty, żeście prawdziwe!
Powrót do góry Go down
IkazukiTougemichi

IkazukiTougemichi


Liczba postów : 4
Join date : 24/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 1:21 am

A ja uważam, że wszyscy jesteście za głośni. A w ogóle, to jestem kamieniem! Kamienia ni wilk, ani jastrząb nie ruszy. I nie chcę być w norce z wilkami. Poza tym jaki królik się nad marchewką zachwyca? Każdy wie, że koniczyna jest najlepsza!
Powrót do góry Go down
Unmeisama
Admin
Unmeisama


Liczba postów : 234
Join date : 21/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa:
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 9:57 am

Hahahahahahah, koniczynka? Czy raczej chciales powiedziec konina??? (Czyli mjenso z konia)
PrzyPrzystojny krulik koinu zeskoczyl z ksiezyca, w lapce trzymajac ryzowe ciasteczko.
Sram na marxhewki. Wszystkie fanki SM wiedza, ze prawdziwe kruliki siedza na ksiezycu i lepia ryzowe xiasteczka deshou?
Powrót do góry Go down
https://yaranaika.forumjap.com
Foeilgwearh Nrthei

Foeilgwearh Nrthei


Liczba postów : 86
Join date : 22/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Foe
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 12:08 pm

"Królikiem jestem i nic, co królicze nie jest mi obce!" - rzekła króliczka Mipka machając przy tym długimi wąsami. "A na dowód obdaruje każdego, kto zechce moim króliczkowym futrzastym uściskiem! Wszyscy wiedzą, że króliki to uwielbiają, a czy jakiś wilk byłby w stanie oprzeć się pożarciu króliczka będąc tak blisko? Gdyby więc coś mi się stało znajdziecie wilka od razu, a jeśli ktoś odmówi również stanie się podejrzanym". Czekała więc króliczka na reakcję pozostałych.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 6:29 pm

A skąd możemy być pewni, króliczko Mibko (o ile jesteś króliczką), że w tym uścisku to Ty nas nie pożresz? Jeszcze bezczelnie sugerujesz, że podejrzanym jest ten, kto odmówi! A przecież skąd możemy mieć pewność, że to nie ty jesteś wilkiem? Boimy się o swoje małe królicze życia i nie zbliżymy się do ciebie, póki nie zyskamy pewności, że to bezpieczne!

A i ryżowe ciasteczka są the best.
Powrót do góry Go down
Foeilgwearh Nrthei

Foeilgwearh Nrthei


Liczba postów : 86
Join date : 22/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Foe
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 6:38 pm

I ja ryzykuje własnym życiem, ale jeśli dzięki temu mogę ochronić choć kilku moich futrzastych przyjaciół, to zrobię to bez wahania! Każdy królik tak by postąpił.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 6:38 pm

Babciuuuu... a dlaczego masz takie wielkie zęby?
Powrót do góry Go down
Foeilgwearh Nrthei

Foeilgwearh Nrthei


Liczba postów : 86
Join date : 22/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Foe
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 7:35 pm

Mam dowud Ama to wilk.
Króliki i wilki II 1418ndt
Wycięłam zbędne fragmenty rozmowy o pogodzie tylko żeby nie było że montaż.......
Co to za czasy nastały kiedy nawet królik królikowi wilkiem.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 7:41 pm

Boje się ;_; Ta wilczyca Mibka się na mnie uwzięła!
BŁAGAM POMUSZCIE PLISKA PODEXPI KTOŚ!
Powrót do góry Go down
Asuka

Asuka


Liczba postów : 34
Join date : 25/06/2015

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Asuka
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 8:04 pm

Wszystkie króliki i króliczki! Nie oskarżajmy się wzajemnie o bycie wilkiem! Połączmy siły i razem zdemaskujmy wilka! Nie możemy siać niepotrzebnego chaosu! A teraz wracam do moich króliczych obowiązków...
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimePią Cze 26, 2015 11:20 pm

Dobra, po przemyśleniu i przeniuchaniu wszystkich argumentów swoim czułym króliczym noskiem myślę, że jednym z wilków jest Mibka! Chciała wszystkich ściskać i próbowała wmówić tym, co by nie chcieli w obawie o swoje zycie, że są wilkami. Do tego ciągle doszukiwała się drugiego dna w moich prostych wypowiedziach, próbując przerzucić podejrzenia na mnie Sad Byłby z niej wspaniały królik, no ale z wilka królika nie ulepisz... Sad smuteczek... Mój głos ostateczny: Mibka to wilk.
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeSob Cze 27, 2015 12:49 pm

Hurra, na tel tez moge Smile
Powrót do góry Go down
Fanny

Fanny


Liczba postów : 218
Join date : 22/06/2015
Skąd : ten swąd?!/1/1//1111111

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Fanny
wygląd:

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeSob Cze 27, 2015 1:34 pm

huraa
Powrót do góry Go down
Giseigo

Giseigo


Liczba postów : 158
Join date : 22/06/2015
Skąd : Shinyamamori

Character sheet
Imię i nazwisko, ksywa: Giseigo
wygląd: zajebisty xD

Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitimeSob Cze 27, 2015 1:37 pm

czemu nikt nie głosuje...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Króliki i wilki II Empty
PisanieTemat: Re: Króliki i wilki II   Króliki i wilki II Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Króliki i wilki II
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Króliki i wilki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaranaika :: Inne :: Bzdurownia-
Skocz do: